Praca za granicą od zaraz - Niemcy, Austria

Szukasz nowej pracy? Potrzebujesz niewykwalifikowanych albo wykwalifikowanych pracowników? Skorzystaj z naszego doświadczenia. Nasz zespół ma ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie pracy tymczasowej i rekrutacji. Jesteśmy pewni, że ogromne zadowolenie przyniesie Ci rozpoczęta dzięki naszej pomocy praca od zaraz za granicą! Proponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania, obejmujące oferty pracy w Niemczech.

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech. Jeśli wyrażasz chęć wyjazdu do pracy za granicę - skorzystaj z naszej pomocy i rozwiń swoje skrzydła poszerzając doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje zawodowe!

Zajmujemy się rekrutacją personelu dla naszych klientów w następujących branżach: metalowej, automotive, produkcyjnej oraz spożywczej. Już teraz poznaj szczegóły każdej oferty, jaką obejmuje praca w Niemczech! Jesteśmy ukierunkowani na rekrutację pracowników produkcyjnych, pomocników oraz pracowników wykwalifikowanych. Przede wszystkim działamy w zakresie rekrutacji pomocników oraz pracowników produkcyjnych. Jeśli interesuje Cię praca w Austrii skontaktuj się z nami koniecznie! Dzięki nam i naszemu zaangażowaniu, zatrudnienie znalazło kilkuset pracowników posiadających różne umiejętności.

Obsługujemy klientów w zakładach produkcyjnych, magazynach, przemyśle i budownictwie w Niemczech, Finlandii, Austrii oraz w Szwajcarii. Nie pobieramy żadnych kosztów od kandydatów ubiegających się o pracę za granicą. Nasze kompetencje zawodowe pozwalają nam działać rzetelnie i profesjonalnie. Praca w Niemczech oraz praca w Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej jest w zasięgu Twojej ręki!

Zeitmann on GooglePlay