Praca za granicą od zaraz - Niemcy, Austria

Szukasz nowej pracy? Potrzebujesz niewykwalifikowanych albo wykwalifikowanych pracowników? Skorzystaj z naszego doświadczenia. Nasz zespół ma ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie pracy tymczasowej i rekrutacji.

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów jak i pracowników.

Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych jak i wykwalifikowanych pracowników z Polski, którzy wyrażają chęć wyjazdu do pracy za granicą.

Zajmujemy się rekrutacją personelu dla naszych klientów w następujących branżach: metalowej, automotive, produkcyjnej oraz spożywczej.

Jesteśmy ukierunkowani na rekrutację pracowników produkcyjnych, pomocników oraz pracowników wykwalifikowanych. Przede wszystkim działamy w zakresie rekrutacji pomocników oraz pracowników produkcyjnych.

Dzięki nam i naszemu zaangażowaniu, zatrudnienie znalazło kilkuset pracowników posiadających różne umiejętności. Obsługujemy klientów w zakładach produkcyjnych, magazynach, przemyśle i budownictwie w Niemczech, Finlandii, Austrii oraz w Szwajcarii.

Nie pobieramy żadnych kosztów od kandydatów ubiegających się o pracę za granicą. Nasze kompetencje zawodowe pozwalają nam działać rzetelnie i profesjonalnie.

Oferujemy Praca w Niemczech oraz w innych krajach Unii Europejskiej.