Informacje

Gwarancja sukcesu – tylko z nami!

Jesteś zaangażowany i zmotywowany do pracy? Szukasz atrakcyjnego zatrudnienia, które zapewni Ci ciekawe wyzwaniami i plany na przyszłość? Mamy to!
Chcesz zdobyć doświadczenie, poznać nowe miejsce pracy, gdzie wykażesz się dużą inicjatywą oraz swoim zaangażowaniem? W takim razie Praca Tymczasowa jest akurat dla Ciebie!

Dzięki firmie Zeitmann będziesz miał możliwość zdobycia nowych umiejętności, które wzbogacą Twoje doświadczenie i poprawią Twoje położenie na rynku pracy. Zostaniesz zatrudniony za pośrednictwem jednej z renomowanych niemieckich agencji pracy tymczasowych, a Twoje miejsce pracy będzie zapewnione u jednego z naszych klientów na rynku niemieckim.

Niemiecka agencja pracy tymczasowej wypłaca wynagrodzenie na podstawie układu zbiorowego, doliczając do tego nieopodatkowane dodatki naliczane za każdy przepracowany dzień pracy. Otrzymujesz umowę o pracę na czas nieokreślony z prawami do urlopu, wynagrodzenia chorobowego, bonów świątecznych itp. Naszym pracownikom jest oferowane uczciwe wynagrodzenie oraz terminowe wypłacanie wynagrodzenia.

Stanowisko pracy

Stanowisko pracy musi być odpowiednie do Twojego wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych. Tylko wtedy czujesz się spełniony, a pracodawca jest zadowolony z Twojej pracy. My przywiązujemy szczególną uwagę do Twoich potrzeb i pomysłów na realizację swoich planów zawodowych!

Nasza firma działa w następujących branżach:

  • metalowej,
  • automotive,
  • produkcyjnej,
  • spożywczej.

Proces rekrutacji

Szukasz nowych wyzwań i chcesz ubiegać się o konkretne stanowisko. Pomożemy Ci w zatrudnieniu w Niemczech – szybko, bez zbędnych formalności, bez żadnych opłat. Wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne i umówimy się na interview. Omówimy Twoje umiejętności oraz oczekiwania związane z pracą.
Celem takiego spotkania jest bliższe poznanie kandydata i ocena jego kandydatury w kontekście wymagań na danym stanowisku. Aby zweryfikować kompetencje kandydatów stosujemy specjalnie przygotowane zadania praktyczne. Dla kandydata tego typu spotkanie jest szansą na zaprezentowanie własnej kandydatury oraz uzyskanie informacji o firmie i stanowisku, o które się ubiega.